• اسنورکلینگ چست؟

  اگه تفاوت غواصی اسکوبا با اسنورکلینگ و نمیدونی اینجا برای تو آماده شده است.

  در اسنورکلینگ شما روی سطح آب هستی و به کمک ابزاری که در اختیار داری میتونی از صخره های مرجانی و ماهی های رنگارنگ دیدن کنی. در روی سطح حرکت میکنی و در زمانی که صورت تو درون آب قرار داره به کمک ماسک غواصی (چیزی شبیه عینک شنا با این تفاوت که بینی شما رو هم کاور میکند) و لوله ای در دهان داری که نامش اسنورکل هست میتوانی از هوای سطح آب تنفس کنی.غواصی اسکوبا تو هوا را درون سیلندر غواصی ذخیره کرده ای و با خود به زیر آب میبری و دیگه هیچ وابستگی به سطح نداری.

 • چطور شروع بکنم؟

  خیلی از افراد به آسانی میتوانند اسنورکلینگ را تجربه کنند

  برنامه اسنورکلینگ اولین قدم برای کشف ماهی درونی شماست. این بهترین راه برای یادگیری نحوه غواصی و افزایش اعتماد به نفس در آب است، بنابراین می توانید غواصی کنید و مناظر مسحور کننده و حیات دریایی اقیانوس را کشف کنید. برای شرکت در برنامه غواصی غواصی نیازی نیست که شناگر ماهری باشید و حداقل سنی برای شرکت در آن وجود ندارد. فقط باید در آب راحت باشید، بتوانید شناوری خود را حفظ کنید و برای شروع ماجراجویی یک عمر آماده باشید. ! در این برنامه با تجهیزات و مهارت هایی که برای ایمن رفتن به غواصی نیاز دارید آشنا می شوید. 

   
 • فرصتی برای دریایی شدن

  غواصی آسان و لذت بخش است

  غواصی نقطه ورود شما به دنیای کاملاً جدید است. شما می توانید زیبایی های دنیای زیر آب را با حداقل آموزش تجربه کنید و یک سیستم غواصی با کیفیت بالا راهی راحت را برای دیدن و کشف شگفتی های اقیانوس به شما می دهد. در حین غواصی، می توانید استراحت کنید و از احساساتی که فقط غواصی می تواند ایجاد کند، لذت ببرید و به طور موقت بخشی از دنیای زیر دریا شوید. یادگیری غواصی آسان است و تمرینات سرگرم کننده هستند.

   
 • چه مکانهایی میتوان اسنورکلینگ کرد؟

  بیش از هفتاد درصد از کره زمین را آب پوشانده است

  اسنورکلینگ در سراسر جهان در دسترس است. حدود 71 درصد جهان از آب تشکیل شده است و مکان های شگفت انگیز زیادی برای غواصی وجود دارد. شما می توانید در هر منطقه ای که دارای آب آرام و دید مناسب در زیر آب است غواصی کنید.

  مکان‌های غواصی در دریاچه‌ها و رودخانه‌های آب شیرین، و همچنین سواحل اقیانوس‌ها و صخره‌های مرجانی عجیب و غریب یافت می‌شوند. دنیای زیر آب کمی خنک تر، اما نه کمتر زیبا، در جنگل های بزرگ کلپ یافت می شود.

  نقشه جهانی اکثر صخره های مرجانی حلقه ای گسترده را در سراسر جهان به تصویر می کشد که از اندکی بالای استوایی سرطان تا زیر استوایی برج جدی امتداد دارد. این دنیای آب گرم، نور درخشان خورشید و زندگی دریایی عجیب و غریب است.

اگه عاشق دنیای زیر آب هستی و هنوز فرصت یا شرایط آموزش غواصی رو نداری. اگه میخوای توی غواصی سرعت پیشرفتت بیشتر از باقی هنرجوها باشه. اگه اصلا شنا بلد نیستی ولی دوست داری با کمترین هزینه دنیای زیر آب و ببینی من بهت اسنورکلینگ و معرفی میکنم چون این اولین قدم برای ورود شما به دنیای شگفت انگیز غواصی است مهارتی که هر چی توی اون بیشتر کسب تجربه کنی بیشتر عاشقش میشی.

این اولین قدم اصلی شما برای ورود به دنیای غواصی است

دوره مقدماتی غواصی شما را آماده میکند که بعد از تجربه شش غواصی بتوانید مهارت های پایه غواصی را فرا بگیرید. ابتدا در استخر یا قسمت کم عمق دریا سپس چهار غواصی در دریا تا عمق بیست متر را تجربه میکنید.

قدم بعدی میتونه این مرحله باشه

اگه فرصت شرکت در دوره های مقدماتی در سه روز را ندارید و سفر شما تنها یک روز به شما فرصت غواصی رو میده پیشنهاد میکنم در آموزش های یک روزه ما شرکت بکنید.