شهریه دوره جهت یابی در غواصی: 6 میلیون تومان

در دوره جهت یابی زیر آب چه چیزی آموزش داده می شود؟

حس بینظیری است وقتی در زیر آب مسیر رفت و برگشت خودت را میتوانی پیدا کنی. احساسی از جنس اعتماد به نفس که غواصی را برای شما لذت بخش تر و ایمن تر میکنه. حضور تو در دنیای زیرآب حضور در دنیایی تازه است که قوانین حاکم بر خود را دارد دوره جهت یابی در زیر آب دنیای زیر آب را مانند نقشه راه برای تو قابل درک میکنه .تو از سرگردانی در زیر آب خلاص میشوی و حتی با تمرین بیشتر میتوانی به عنوان راهنمای یک گروه غواص مسیر حرکتی گروه را تعیین کنی و این یعنی گروه یک رهبر کار بلد در بین خود دارد.

 • جهت یابی طبیعی
 • جهت جریان
 • جهت تابش نور
 • شکل بستر
 • موجودات دریا
 • اشیائ که میبینید
 • نشانه هایی که ایجاد کرده ای
 • استفاده از قطب نما
 • جستجوی مربعی و مثلثی
 • مسیر رفت و برگشت
 • استفاده از ریل
 • انواع قطب نماها

پیش نیاز های این دوره آموزشی

پیش نیاز دوره جهت یابی شرکت در دوره پیشرفته غواصی هست.شما در دوره پیشرفته با قطب نما آشنا شده ای و الان فرصت مناسبی است تا با تمرین هایی که مربی برای تو تعیین کرده و دانشی که کسب کرده مهارت جهت یابی خود را گسترش دهید.

آیا قطب نمای غواصی قابل اعتماد هست؟

تنها به قطب نما اعتماد کن تمرین

خصوصی
این بخش خصوصی می باشد. برای دسترسی کامل به دروس این دوره باید این دوره را خریداری نمایید.
شهریه دوره جهت یابی غواصی چقدر است؟

عنوان دوس دوم مقاله

شهریه دوره جهت یابی در زیر آب که شامل هزینه چهار غواصی هزینه اجاره قایق - بیمه ورزشی- اجاره تجهیزات هست معادل 6 میلیون تومان هست.

چرا جهت یابی در غواصی مهم است؟

آیا لازم هست که این مهارت را فرابگیرم؟ مقاله

این مهارت مورد علاقه من هست . من هر بار که از این مهارت خودم در زیر آب استفاده میکنم احساس غرور میکنم. این مهارت بارها به من در غواصی کمک کرده که بتونم بیشتر از دنیای زیر آب لذت ببرم.فکر کن زمانی را که با خیالی آسوده از لنگر دور میشوی و حتم داری که میتوانی در راه برگشت دوباره خودت را به طناب لنگر برسانی. صعود کنترل شده از طناب لنگر بسیار ایمن تر هست و مخاطرات بسیار کمتری دارد نسبت به زمانی که مسیر برگشت خود را گم کرده ای.

در این دوره چه تعداد غواصی را تجربه خواهم کرد؟

تعداد غواصی های دوره جهت یابی مقاله

شما در دوره جهت یابی در زیر آب تجربه چهار غواصی را خواهید داشت . این چهار غواصی هر کدام به شکلی طراحی شده تا هم با کمک از علائم طبیعی و هم با کمک از قطب نما بتوانید تصویر واضحی از دنیای زیر آب در ذهن خود طراحی کنید.

اگر زیر آب مسیر را گم کردم و از گروه جدا افتادم چطور جهت یابی میکنم؟

غواص گم شده مقاله

اگر آگاهانه غواصی نکنی احتمال تجربه جدا افتادن از گروه را قطعا تجربه خواهی کرد. طبق استاندارد های بین المللی شما تنها یک دقیقه اجازه داری تا به دنبال کروه و دوست خود بگردی .اینکه در این یک دقیقه چه تصمیمی میگیری کاملا به شرایط غواصی تو بستگی دارد شاید لازم است قدری پیش بروی ویا حتی به عقب برگردی و یا اینکه خودت را به طناب لنگر برسانی در هر صورت تو برای جستجوی خود تنها یک دقیقه زمان در اختیار داری اگه موفقیت آمویز نبود باید سیگنال صعود را نشان دهی و به سطح آب برگردی و بدانی که گروه هم برای پیدا کردن تو به سطح آب برخواهند گشت.

بهترین روش جهت یابی در زیر آب کدام است؟

شاید بهترینی موجود نباشد! مقاله

در جهت یابی در زیر آب شاید بتوان گفت که بهترین روش موجود نیست.گاهی تو با جهت تابش نور مسیر خود را پیدا میکنی و گاهی به کمک قطب نما گاهی با علائمی که از قبل ایجاد کرده ای و گاهی به کمک جهت جریان! شاید بهترین روش را بتوان گفت: استفاده همزمان از تمام ابزارهای کمکی که در اختیار داریم دقیق ترین نتیجه رو به بار بیاره.

چطور در دوره جهت یابی زیر آب ثبت نام کنم؟

با من در تماس باش مقاله

ما مدرسه آموزش غواصی هستیم و هر هفته برنامه آموزشی داریم. کافیست بعد از مشخص شدن برنامه سفر خودتان تاریخ ورودتان را به جزیره کیش به من اعلام کنید تا من در یکی از دورههای آموزشی ثبت نامتان تکمیل کنم.

شماره تماس من: 09128603059 امیر ارکان فر

تعداد افراد شرکت کننده در کلاس جهت یابی زیر آب چقدر است؟

کلاس هایی خلوت با راندمان بالا مقاله

حداقل ظرفیت کلاسها یک نفر

 و حداکثر ظرفیت کلاس ها چهار نفر هست این به مربی کمک میکنه تا ارتباط بهتری با تک تک هنرجوها داشته باشه و خوبی تمرین ها و مهارت ها را نظارت بکند.

آموزش غواصی

دوره جهت یابی
میلیون تومان 6 مدت دوره: 2 روز
 • 4 غواصی
 • کار با قطب نما غواصی
 • جهت یابی طبیعی
دوره تخصصی

ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه بدون ریسک

در صورت عدم از دوره جهت یابی زیر آب، وجه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد.